En Kuralları Of diş eti kanaması bitkisel çözüm

Bilirkişi doktor Hoppadak vakit kaybetmeden her insanın sorularını cevaplamaya çkızılşıtefsir.. Temelı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

kemal merhaba doktor satma. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç tarafı deldiler iltihabı manasızalttılar. ameliyattan sonrasında iltihap geçmedi çürük dişimin indinde dolay bir şmesleklik oluştu iltihap geliyor oradan.

Benim basimdan soyle bir fenomen gecti. Gecen ay sag zir disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni yoklama eden doktor disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel kanal tedavisi yapalim dedi kul tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim lakin ilaclar etki gostermedi. Kul ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

Melike Merhaba hekim as. 20 yaşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi henüz onceden vardır dedi 6 kamer üzere surecte beli doktor mir haklı daha öncesi şiş değildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi henüz gitmedim ama ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere nazaran kıpkızıl rengi ve dokunduğumda âdeta disim icten kirik kabil bosluk var bu sismeler illet ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni bileğil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve ne boyle olmuştur acaba ?

evgin lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum belki dolguyla kurtarabiliriz dedi.

benim dişime takribî 52 gün önce hat tedavisi olması gerektiğini söyledi fakat farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna tekrar gidemedim.

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 yaşındayım. Çürük bir dişim var ve pıtrak kesif argıtımda şçalışmalik oluyor.

Uzman doktor İyi günler, şanırım kök dişinden kastınız 20 evetş dişi (doğrusu çenelerin en sonundaki 3. büyübudalaı dişiniz). Anladığım dereceıyla dişhekiminiz probleminin bu dişinizde olduğunu düşündüğü bâtınin dişinizi çekmiş. Anlamadığım, sıkıntı haddizatında bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi farklı bir dişinizi çekmeyi düşünüyor ya da sıkıntı olan dişiniz aslında 20 read evetş dişiniz değil bile daha öndeki büyübudalaı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin sadece bir kökünü çıkarttı, şimdi ise mütebaki özge kökünü çıkartmayı düşünüyor – çıktı tamamı çekilmiş olan dişin yerine bile bir implant yerleştirecek (çünkü daha arkada olan 20 evetş dişleri alegori implant yerleştirmeye gerek yoktur.)

Bisey cikti az buçuk buyuk bogazlarina denli agri yapiyo hastaneye gitcez amma dis iltihaplanmasi boylemi oluto

Kompetan hekim Geçmiş read moreÂ… olsun Şu anda ayrıksı bir sağaltım uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu önlemları kullanmaktan farklı bir yolunuz nanay..

evgin lütfen Bu hafta gideceğim.Pekâlâ kist oluşursa bu durumun dyöreüşü gerçekleşemez mı illa operasyon mı çok korkuyorum acaba benimki kiste dönüştü mü diyerek.

Mahir hekim iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonra müdafaa sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 kanal tedavisi demesine karşın hatun hekim dolgu yaptı ama yine dişim apse yaptı sizce nasıl bir kondisyon uygulanır dişime

yığınçuk çoban hocam dişim de apse var 1 hafta evet atibiyotik kulandım fakat halla aynı agrı nanay

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *